This is beQuick

Twoja przeglądarka jest przestarzała.
Pobierz najnowszą wersje jednej z poniższych przeglądarek:

Google Chrome Firefox Opera

Prostota i funkcjonalność

Urządzenie które poprostu musisz mieć. Oszczędź czas i pieniądze

Witaj!

Myślę, że zgodzisz się ze mną gdy powiem Ci, że brama automatyczna to duża wygoda i ogromny komfort. Oczywiście do jej działania potrzebny jest pilot. Czy łatwo o nim zapomnieć? Ile razy nie wiedziałeś/aś gdzie go zostawiłeś/aś? A teraz odpowiedz na drugie pytanie. Ile razy zapomniałeś/aś swojego telefonu? Ta liczba drastycznie spada, prawda? W dzisiejszych czasach telefon służy nam nie tylko do wykonywania połączeń czy SMS’owania. Wielu z nas wykonuje za pomocą niego przelewy bankowe, płaci zbiżeniowo itd. Dlaczego nie wykorzystać go do jeszcze jednej rzeczy? Tutaj pojawiamy się my! Chciałbyś sterować swoją bramą za pomocą telefonu? W dodatku z każdego miejsca, gdzie jest zasięg? No jasne że tak! A teraz pomyśl, że to możliwe z BeQuick.


Jak to działa?

Działanie jest bardzo proste!

  1. Z telefonu wykonujesz połączenie na numer karty, która znajduje się w urządzeniu.
  2. Urządzenie sprawdza, czy numer połączenia przychodzącego jest w jego bazie numerów zaufanych (tak, aby można było używać tylko wcześniej zdefiniowanych numerów).
  3. Jeżeli numer jest prawidłowy, wysyłany jest sygnał do bramy, a ta zostaje otwarta/zamknięta.
  4. Po zakupie wystaczy wpiąć urzadznie do sieci elektrycznej, zakodować z bramą tak jak zwykłego nowego pilota i skonfigurować według swoich potrzeb za pomocą kilku krótkich poleceń SMS tak jak w przykładzie poniżej.

Konfiguracja:


Kontakt: